FHT Smoliński
Face Book ikona

Oferta

Szczegóły ofert

Aktualnie, skupiamy się i specjalizujemy w świadczeniu usług transportowych na rynek włoski, w szczególności do kodów pocztowych:

  • IT10 (Piemont, Liguria)
  • IT20 (Lombardia)
  • IT30 (Trydent-Górna Adyga,Wenecja Euganejska, Friuli-Wenecja Julijska)
  • IT40 (Emilia Romania)
  • IT50 (Toscania)

Oferta naszej firmy skierowana jest do firm i podmiotów gospodarczych, współpracujących z przedsiębiorstwami z terenu Włoch w zakresie wymiany towarowej i współpracy handlowej.

Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług. Nasi spedytorzy w swojej pracy posługują się zarówno językiem włoskim, jak i angielskim, co stanowczo ułatwia nam organizację pracy oraz szybką reakcję na każdą, zaistniałą sytuację. Nasi kierowcy są doświadczeni w prowadzeniu pojazdów oraz władają językiem włoskim i angielskim co sprawia, że ewentualne nieprzewidziane zdarzenia wynikłe w trakcie transportu Państwa towaru, są rozwiązywane sprawnie, profesjonalnie i kompetentnie.

Specjalizujemy się w transporcie towarów o charakterze drobnicowym, małogabarytowym, pojedyńczym o masie nie przekraczającej 2 ton i kubaturze do 26 m3. Nasze samochody są obecne na terenie Włoch przez wszystkie dni tygodnia, co sprawia, że Państwa towar jest na czas podjęty, bądź dostarczony.

W naszej pracy koncentrujemy się na zachowaniu wzorowych kontaktów z Klientami, a konsekwencją naszej pracy jest uzyskiwanie wymiernych efektów i korzyści płynących dla Państwa firmy oraz realizowanie przez Państwa zespół handlowy, planowanych osiągnięć i sukcesów.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja zainteresowała Państwa i odpowiada Ich oczekiwaniom i wymogom. Wierzymy, że w bezpośredniej rozmowie, uda nam się w całości przedstawić i uzasadnić korzyści, jakie mogą stać się efektem naszej potencjalnej współpracy. Jednocześnie prosimy o zachowanie naszej oferty w Państwa bazie danych.

Zapraszamy do współpracy.

Mocne Strony

Bogata flota samochodów

Transport międzynarodowy

Towary różnego typu

Profesjonalny zespół