FHT Smoliński
Face Book ikona

FIRMA

Nasza działalność

Jesteśmy nowoczesną, rodzinną firmą oferujacą usługi transportu na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej, a w szczególności w relacji Polska - Włochy - Polska.

Nasza przygoda z transportem rozpoczęła się w 2009 roku, od zakupu pojazdu, którym świadczyliśmy usługi transportowe pomiędzy Polską, a Beneluxem i Niemcami. Po 2 latach działalności, rozszerzyliśmy obsługę Klientów na rynek włoski, realizując cykliczne transporty samochodami o ładowności 1,5 t.

Przedmiotem naszej działalności są ekspresowe przewozy drobnicowe do 1,5 t., a także przewozy ładunków kompletnych (dedykowanych) do 2 ton.

W naszej działalności oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw oraz dystrybucji na terenie Włoch. Idea stworzenia nowoczesnego, konkurencyjnego i dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa, pozwala na dopasowanie oferty do zmieniających się wymagań naszych Klientów oraz kompleksowego wsparcia naszych Kontrahentów w realizacji powierzonych nam zadań.

Podejmując współpracę z naszą firmą, oferujemy Państwu naszą wiedzę i posiadane doświadczenie zawodowe w rozwój Państwa firmy i jej sukces rynkowy.